Forum Forum Kuźni Diablo II
Forum poświęcone najleprzej grze Action RPG wszechczasów, czyli Diablo II
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Project Diablo 2

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Kuźni Diablo II Strona Główna -> Ogólna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DaliMiLine
początkujący



Dołączył: 02 Kwi 2021
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10

PostWysłany: Pią 19:43, 02 Kwi 2021    Temat postu: Project Diablo 2

Cześć wszystkim
Przyznam, że w Diablo 2 grałem jeszcze w podstawóW - Ce - trochę czekam na remaster D2, chociaż nie mam zbyt dużej wiary w Blizzarda po tym co zrobili z W3 reforged. Jednak obecnie zacząłem grać w project Diablo 2 i bardzo mnie W - Ciągnęło, lekka zmiana w skillach i rzeczywiście, gra nastawiona na grindowanie - dlatego też skusiłem się i kupiłem trochę runes.
[link widoczny dla zalogowanych]
tutaj kupuję diablo 2 project runes - przedewszystkim strona jest zaufana i znam ją od lat, po drugie jest z mojego rodzimego kraju, więc gdyby COKOLWIEK było nie tak, zawsze mogę się tam pojawić na miejscu i sprawę wyjaśnić Smile

Uważam szczerze, żę project D2 jest i będzie lepszy od remasteru.
Jestem swieżakiem i interesują mnie wasze opinie oraz porady dotyczące Project Diablo 2


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez DaliMiLine dnia Śro 13:25, 14 Kwi 2021, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DaliMiLine
początkujący



Dołączył: 02 Kwi 2021
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/10

PostWysłany: Pią 19:44, 02 Kwi 2021    Temat postu:

Ojej, te W - C to przypadkiem, jeszcze nie kumam waszego forum Razz

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Kuźni Diablo II Strona Główna -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin